מקרקעין
 

מקרקעין

 

עסקאות

תחום מרכזי בו עוסק משרד עו"ד חפצדי-ארמוני הוא המקרקעין. מעסקאות מכר ורכישה של דירות מגורים, עסקים, על ידי תושבי ישראל ותושבי חוץ ועד לרכישת קרקעות לבנייה, עסקאות קומבינציה ועד לליווי יזמים משלבי רכישת הקרקע ועד למכירת פרויקט בנוי.

תחום זה דורש מלבד המומחיות והידע לבחון ולבדוק את ההיבטים המשפטיים של עסקה, גם את היכולת לעשות זאת בפרק זמן קצר וביעילות על מנת שלא לאבד מוכר או קונה.

 

שכירות

דירה להשכרה היא אחת מאופציות ההשקעה הפופולריות ביותר בארץ, בשנים האחרונות ובכלל. הסיבות לכך רבות ומגוונות, מסביבת ריבית נמוכה, דרך עליה מתמשכת במחירים בשנים האחרונות ועד תחושת הביטחון שמקנה נכס ממשי בניגוד, למשל, לנכס פיננסי.

בעוד נדיר שמישהו יפעל לרכוש או למכור דירה ללא ליווי וייצוג של עו"ד, בענייני שכירות המצב שונה ורבים מסתפקים בהסכם סטנדרטי שהוא לרוב מורכב תלאי על תלאי. זאת על אף שהסכם שכירות הוא מורכב, במובנים רבים, הרבה יותר מהסכם מכר, זאת כיוון שבניגוד להסכם מכר, הסכם שכירות יוצר מערכת יחסים ארוכה ומתמשכת.

השירות שיקבל משכיר במשרדנו, יהיה ניסוח של הסכם התפור למידותיו, יקבל סיוע בבחירת שוכר – בעריכת בדיקות רקע ובבחירת בטוחות (ערבויות, ערבונות ועוד) שיספקו לו הגנה מיטבית. קראו בעניין שכירות - מדריך למשכיר חלק א, מדריך למשכיר חלק ב'.

 

ליטיגציה במקרקעין

לעוה"ד חפצדי וארמוני ניסיון בתיקים רבים, מגוונים ומורכבים שעניינם סכסוכים הנוגעים למקרקעין; הפרות של חוזי מכר; תביעות אכיפה ופיצויים, עסקאות סותרות, פירוק שיתוף, סעדים הצהרתיים, דיירות מוגנת.

עם השנים רכשו עוה"ד חפצדי וארמוני מומחיות בפינוי פולשים, שוכרים שלא התפנו בסוף תקופת החוזה ומפרי חוזה וכן בהגנה ובפינוי של דיירים מוגנים.