top of page
עו"ד חפצדי ועו"ד ארמוני 

אודות

משרד עו"ד חפצדי-ארמוני הוא משרד שהוקם ע"י עוה"ד ספי חפצדי ועופר ארמוני, עורכי דין נמרצים ובעלי ניסיון מוכח בליטיגציה, מקרקעין, גבייה ועוד.

 

המשרד מספק ללקוחותיו מכלול רחב ושלם של שירותים, ייעוץ משפטי ויחס אישי, תוך מבט רחב על האינטרסים והצרכים של הלקוח, הרבה מעבר לפתרון הבעיה המשפטית; הליך משפטי, ואף פעולה משפטית שאינה מתבצעת בבית משפט (כמו כתיבת צוואה או ביצוע עסקת מקרקעין) עלולים לגבות מהמשתתף בהם מחיר לא רק בכסף אלא גם בזמן, מחיר נפשי, משפחתי, מוניטין ועוד. משאבים אלה לא תמיד נלקחים בחשבון. במשרד עו"ד חפצדי-ארמוני אנו רואים את הלקוח כמכלול ונותנים יעוץ תוך התחשבות בכל הפרמטרים הנ"ל ובמיוחד בנסיבותיו האישיות של כל לקוח.

 

הצוות
עו"ד ספי חפצדי

עו"ד ספי חפצדי

ספי מתמחה במגוון תחומים במשפט האזרחי, במקרקעין וכן בתביעות נזיקין, תאונות דרכים ונזקי גוף. 

ספי מספק ייעוץ משפטי שוטף בתחומי המקרקעין והקמעונאות, ומשמש כיועץ משפטי חיצוני של מספר חברות בולטות במשק.

ספי מלווה יזמים ודיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית. לאורך השנים ייצג וקידם בהצלחה וביעילות פרויקטים רבים.  ובכלל זה עריכת הסכמים והסדרת הערבויות, מיקסום תמורות, ליווי בסוגיות המס, וייצוג בפני רשויות.

קודם להקמת משרד חפצדי-ארמוני בשנת 2016, ספי עסק כעו"ד שכיר וכעצמאי בתחומי המשפט האזרחי והנזיקין, לאחר התמחות במחלקה האזרחית בפרקליטות המדינה.

ספי בעל תואר שני מאוניברסיטת בר אילן במשפט מסחרי. חבר לשכת עורכי הדין משנת 2011. ספי השתתף במהלך השנים בהכשרת נוטריונים, יפוי כוח מתמשך, ועוד.

לצד העיסוק המשפטי ספי עוסק בצלילה ספורטיבית כתחביב באתרי צלילה בארץ ובעולם.

ספי נשוי לעדי ואבא לנועם, עידו ואיתי.

עו"ד עופר ארמוני

עו"ד עופר ארמוני

עופר מתמחה במגוון רחב מאוד של תחומי משפט, מליטיגציה אזרחית בכל הערכאות.

לעופר נסיון רב בניהול תיקי ענק מסחריים, בוררויות, לשון הרע, קניין רוחני, חוזים, מקרקעין, תביעות פינוי, ירושות, עיזבונות וגביה.

 

קודם להקמת משרד חפצדי-ארמוני בשנת 2016, עופר עבד מספר שנים כעו"ד שכיר במשרד כרמלי-ארנון.

 

עופר בוגר תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית. ​חבר לשכת עורכי הדין משנת 2010. עופר השתתף במהלך השנים בקורס הכשרת בוררים, הכשרת נוטריונים, יפוי כוח מתמשך, ועוד.

 

עופר קצין מילואים פעיל ביחידה קרבית. במשך שנים עופר היה פעיל ומעורב בחוגי הסיירות של הקק"ל ע"ש אורי מיימון, שם עשה שנת שירות. לאחר מכן ריכז את המדריכים הבוגרים בירושלים, והמשיך להדריך קבוצות בכל השנים, גם כשכבר היה עו"ד צעיר.

 

עופר נשוי למיכל ואבא לגיא, אלון ויובל. ​

ADL_9416.JPG

עו"ד ליאור חפצדי

ליאור מתמחה במגוון תחומים במשפט האזרחי, במקרקעין וכן בהליכי גבייה וחדלות פירעון.

ליאור בוגר תואר ראשון במשפטים. חבר לשכת עורכי הדין משנת 2021.

ליאור התמחה במשרדנו והשתלב בו כעורך דין לאחר בחינות ההסמכה.

עו"ד יונתן ארנון

יונתן מתמקד במשפט המסחרי והאזרחי על גווניו, תוך שהוא מביא את נסיונו העשיר הן כעורך דין בייעוץ משפטי וליווי עסקים וארגונים מסחריים ובמגזר השלישי, והן מנסיונו האישי מפעילותו בתחומים יזמיים שונים. בראשית שנת 2023 הצטרף יונתן למשרד שהקימו חבריו, ספי ועופר. 

במשך שנים רבות פעל יונתן כעורך דין מייצג בסכסוכים משפטיים מורכבים בכל הערכאות. בשנים האחרונות יונתן בוחר להתמקד, כמגשר מוסמך, בסיוע לצדדים למצוא פתרון משותף ויצירתי, באופן אשר מכבד את כל הצדדים, ולרוב אף חוסך התדיינות שעלולה להיות ארוכה, יקרה ומתישה.  

 

יונתן חבר לשכת עורכי הדין משנת 2005, ובעל תואר ראשון במשפטים ותואר מוסמך במינהל עסקים (MBA), שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים.  יונתן השתתף במהלך השנים בקורסי הכשרת והתנסות מגשרים, גישור משפחה בין דורי, הכשרת יפוי כוח מתמשך, השתלמות דירקטורים ועוד. יונתן מכהן כיו"ר מנהל של ועדת בוררות וגישור במחוז ירושלים של לשכת עורכי הדין.

 

יונתן אוהד ספורט נלהב, ומשמש כחבר הועד המנהל של עמותת הנוער של הפועל ירושלים בכדורסל

ADL_9416.JPG
bottom of page