עו"ד חפצדי ועו"ד ארמוני 
 

אודות

משרד עו"ד חפצדי-ארמוני הוא משרד שהוקם ע"י עוה"ד ספי חפצדי ועופר ארמוני, עורכי דין נמרצים ובעלי ניסיון מוכח בליטיגציה, מקרקעין, גבייה ועוד.

 

המשרד מספק ללקוחותיו מכלול רחב ושלם של שירותים, ייעוץ משפטי ויחס אישי, תוך מבט רחב על האינטרסים והצרכים של הלקוח, הרבה מעבר לפתרון הבעיה המשפטית; הליך משפטי, ואף פעולה משפטית שאינה מתבצעת בבית משפט (כמו כתיבת צוואה או ביצוע עסקת מקרקעין) עלולים לגבות מהמשתתף בהם מחיר לא רק בכסף אלא גם בזמן, מחיר נפשי, משפחתי, מוניטין ועוד. משאבים אלה לא תמיד נלקחים בחשבון. במשרד עו"ד חפצדי-ארמוני אנו רואים את הלקוח כמכלול ונותנים יעוץ תוך התחשבות בכל הפרמטרים הנ"ל ובמיוחד בנסיבותיו האישיות של כל לקוח.

 

עו"ד ספי חפצדי

עו"ד ספי חפצדי

 

בעל תואר שני מאוניברסיטת בר אילן במשפט מסחרי.

התמחה בפרקליטות המדינה, אזרחי ולאחר שבשנת 2011 הצטרף כחבר ללשכת עורכי הדין עבד כעו"ד שכיר במשרד עו"ד כרמלי-ארנון תחת עו"ד אריה כרמלי והתמקצע בתביעות נזיקין, תאונות דרכים ונזקי גוף.

בשנת 2013 פתח עו"ד חפצדי משרד עו"ד והתמקצע במגוון תחומים במשפט האזרחי ובמקרקעין. 

בשנת 2016 חבר לעו"ד ארמוני לייסוד משרד עו"ד חפצדי-ארמוני.

עו"ד חפצדי משמש כיועץ משפטי של מספר חברות במשק בתחום המקרקעין והקמעונאות.

נשוי לעדי ואבא לנועם ועידו.

 

עו"ד עופר ארמוני

עו"ד עופר ארמוני

למד בתיכון ברעות, הדריך ועשה שנת שירות בחוגי הסיירות של הקק"ל ע"ש אורי מיימון.

שירת כקצין ביחידה קרבית ומוסיף לשרת במילואים.

במקביל ללימודי משפטים באוניברסיטה העברית, הוסיף להדריך בחוגי הסיירות, קבוצה בוגרת למשך שלוש שנים (י'-יב') ובמקביל לרכז את יתר המדריכים הבוגרים של חוגי סיירות ירושלים. בהמשך תוך כדי התמחות וכעו"ד צעיר הדריך קבוצה צעירה (ז'-ט').

 

עו"ד ארמוני התמחה אצל עו"ד יוסף ארנון, ובשנת 2010, לאחר שהצטרף ללשכת עורכי הדין, המשיך במשרד עו"ד כרמלי-ארנון כשכיר. במסגרת עבודתו בכרמלי-ארנון, התמחה במגוון רחב מאוד של תחומי משפט, מליטיגציה אזרחית בכל הערכאות, תיקי ענק מסחריים, בוררויות, לשון הרע, קניין רוחני, חוזים, מקרקעין, תביעות פינוי, ירושות, עיזבונות וגביה.

 

בשנת 2016 חבר לעו"ד ספי חפצדי לייסוד משרד עו"ד חפצדי-ארמוני.

נשוי למיכל ואב לגיא, אלון ויובל. ​