דיני משפחה
 

משפחה

 

ירושה ועזבון

במסגרת השירות שנותן המשרד יקבל הלקוח – המוריש, ייעוץ לתכנון נכון של ההורשה, לרבות תכנון מס והענקת מתנות בחייו תוך שמירה, מקום שיש בכך צורך, על זכויותיו, כתיבת צוואה בהירה שתשמור על האינטרסים שלו ושל יורשיו.

 

לקוח – יורש יקבל שירות של הוצאת צווי ירושה או צווי קיום צוואה, הוצאה לפועל של רצון המצווה, הסכמים בין יורשים, רישום הירושה במרשמים השונים (רישום מניות ברשם החברות , רישום מקרקעין וכיו"ב) וניהול עיזבון במקרים בהם השירות נחוץ.

 

 
 

סכסוכי ירושה

למשרד עוה"ד חפצדי-ארמוני ניסיון רב גם בתקיפת צוואות שנכתבו תחת השפעה בלתי הוגנת, תוך עושק, כפייה או מרמה ובכלל ניסיון בייצוג בסכסוכי ירושה וסכסוכים אזרחיים בתוך המשפחה (לא מעמד אישי וילדים) בבית המשפט לענייני משפחה.

 

הסכמי ממון וגירושין (בהסכמה בלבד).

זוגות רבים לפני חתונה כלל לא יכולים להעלות על דעתם את האפשרות שנישואיהם יעלו יום אחד על שרטון. אלה ביניהם שכן פונים לעו"ד כדי לערוך הסכם ממון עושים זאת לרוב בלחץ המשפחות או כשמדובר ב"סיבוב שני" (לאחר גירושין קודמים). אולם דווקא התקופה התמימה שלפני הנישואין היא לרוב תקופה של אהבה ושל רצון טוב, בה הצדדים יכולים להסתכל קדימה ולקבוע כללים הוגנים ומכובדים למקרה שבו ירצו "לפרק את החבילה" באופן שימזער נזקים, ימנע מראש אפשרות לסחטנות, יקטין סיכון של סירוב גט ופגיעה בילדים.

לגרושים עם ילדים מנישואין קודמים, המעוניינים להינשא שנית, הסכם הממון הוא הכרחי כדי לשמור על זכויות הילדים מהנישואין הקודמים.