ליטגציה
 

ליטיגציה

הליטיגציה היא ההתדיינות – אמנות ההופעה בבית משפט, והיא מומחיות בפני עצמה היות שהיא דורשת יכולת לנהל תיק מבחינה אסטרטגית, שליטה בסדרי הדין –  עליהם יקום וייפול ההליך, חוש לאיסוף והערכת ראיות וניסיון בחקירת עדים.

 

ליטיגציה מסחרית וכללית

משרד עו"ד חפצדי-ארמוני עוסק בייצוג משפטי של גופים שונים בתחומים רבים של המשפט האזרחי. לעוה"ד חפצדי וארמוני ניסיון רב בייצוג של תובעים ונתבעים בסכסוכים מסחריים רבים ומגוונים בכל הערכאות, בהליכי בוררות מורכבים ובהיקפי ענק, לרבות סכסוכים בין שותפים עסקיים; לווים, מלווים וערבים; ספקים וצרכנים; קבלנים ומזמינים; צדדים לחוזה ועוד.

 

נזיקין וביטוח

לעו"ד חפצדי ניסיון רב בייצוג של תובעים ונתבעים, בתביעות נזיקין, בנזקי גוף ורכוש, משלב בניית התיק וחוות דעת רפואיות/שמאית/כלכליות ועד לערעור. יתרונו הגדול של עו"ד חפצדי כמי שמייצג תובעים הוא ניסיונו שלו דווקא בהגנה על נתבעים מטעם חברות ביטוח והיכרותו את הנהלים ומערכת השיקולים שמנחה אותם בניהול תביעה.

לעו"ד ארמוני ניסיון רב בתביעות לשון הרע ורשלנות מקצועית של עו"ד.

ייצוג קורבנות עבירה

====== בבנייה====

 

 
 

ליטיגציה במקרקעין

לעוה"ד חפצדי וארמוני ניסיון בתיקים רבים, מגוונים ומורכבים שעניינם סכסוכים הנוגעים למקרקעין; הפרות של חוזי מכר; תביעות אכיפה ופיצויים, עסקאות סותרות, פירוק שיתוף, סעדים הצהרתיים, דיירות מוגנת.

עם השנים רכשו עוה"ד חפצדי וארמוני מומחיות בפינוי פולשים, שוכרים שלא התפנו בסוף תקופת החוזה ומפרי חוזה וכן בהגנה ובפינוי של דיירים מוגנים.

 

 

משפחה

למשרד עוה"ד חפצדי-ארמוני ניסיון רב גם בתקיפת צוואות שנכתבו תחת השפעה בלתי הוגנת, תוך עושק, כפייה או מרמה ובכלל ניסיון בייצוג בסכסוכי ירושה וסכסוכים אזרחיים בתוך המשפחה (לא מעמד אישי וילדים) בבית המשפט לענייני משפחה.

 

סעדים זמניים

לעתים לא ניתן להמתין לסופו של הליך משפטי כדי לקבל את הסעד שכן הנתבע עלול לבצע מהלך שיסכל את ביצוע פסק הדין – יבריח נכס, כספים, יתקשר בחוזה עם צד שלישי באופן שלא ניתן יהיה בפועל לקיים פסק דין גם אם יינתן כך שהתובע יעמוד בפני שוקת שבורה. לשם כך ישנו ארגז כלים של סעדים זמניים המאפשר לעקל נכסים וכספים, לתת צו מניעה האוסר לבצע פעולה או לשנות מצב קיים ואף לעתים מחייב את הנתבע לבצע מעשה מסוים על מנת שלא לסכל את ביצוע פסק הדין. קבלת סעד זמני דורש יכולת של ריכוז מאמץ בפרק זמן קצר ומומחיות אותה רכשו עוה"ד חפצדי וארמוני. קראו עוד בעניין סעדים זמניים.